Hurá do školy!

Ahoj holky a kluci,

tak už je to tady! Jste na škole nejstarší, tím pádem i nejrozumnější! Prázdniny utekly jako voda a vám začíná váš velice důležitý rok. Budete se za několik týdnů rozhodovat, jakým směrem se bude ubírat váš život dál. A já Vám všem do tohoto školního roku přeji hodně sil a moudré rozhodování.

Přeji vám, abyste si tento poslední rok na základní škole dostatečně užili. Čeká nás toho společně hodně: projekt Světadíl, projekt Mimořádné události, exkurze do Židovského muzea v Praze, pomoc při družinovém projektu Města, muzikál Krysař a s ním spojena Noc s Krysařem, pěvecká soutěž, recitační soutěž a další průběžné akce. Školní rok zahájíme v pondělí 4.září, tento den spolu strávíme pouhou první hodinu. Oběd je tento den od 9:30 hod. do 11:00 hod. Pokud nebudete chtít na oběd čekat, prosím oběd si odhlašte. V úterý 5.září bude probíhat třídnický den, který končí ve 12:00 odchodem na oběd. Do školy si vemte všechny sešity, budeme vše nadepisovat. Od středy probíhá výuka podle rozvrhu včetně odpoledního vyučování.

Nevím, jak vy, ale já už se na vás moc těším. Zdraví vás vaše třídní učitelka Martina Balcárková