Školní akademie 11. 6. 2024

Další školní rok utekl jako voda a nejen žáci naší školy si připravili různá vystoupení pro své rodiče, příbuzné i spolužáky. Konala se školní akademie. Zaplněný školní sad, řada fotoaparátů a mobilů zaznamenávala vystoupení Dětského folklorního souboru Dubínek a sboru Sezimáček, proložené vystoupením několika skupin mažoretek. Letošní program byl opravdu pestrý. Nechyběly písně, tance, scénky. Spokojenost v řadách rodičů i učitelů potvrzovaly šťastné úsměvy i tleskání do rytmu. Na řadu pak přišly i dojemné scény při loučení a děkování. Je třeba poděkovat všem žákům, že celý rok pracovali na zdokonalování svých dovedností, aby je mohli nejen na školní akademii prezentovat a v neposlední řadě všem, kteří se podíleli na přípravách, aby se školní akademie uskutečnila.

Škola

ZÁKLADNÍ ŠKOLA SEZIMOVO ÚSTÍ, ŠKOLNÍ NÁMĚSTÍ 628, OKRES TÁBOR
Školní náměstí 628, 391 02 Sezimovo Ústí

IČO: 00582620
Bankovní spojení: 0704047309/0800
Datová schránka: 6nwmsbs

Tel.: 381 275 188
e-mail: info@zs2su.cz

Poslední příspěvky