Mladý strážník 2024

Ve středu 10.4. se děti naší školy zúčastnily branného závodu pořádaného Policií ČR Mladý strážník. Závod se konal na Harachovce a v jejím okolí. Na děti čekala stanoviště, která prověřila jejich týmovou spolupráci, vědomosti, obratnost, rychlost, přesnost a postřeh, paměť a také orientaci v terénu. Celá trasa měřila 3km a všechna naše družstva ji zdolala s nadšením a jednotlivé úkoly splnili víc než dobře! To vše dokazuje i závěrečné hodnocení dětí, které bylo letos opravdu skvělé! Cinklo to! A hned několikrát! Radost byla obrovská!

1.místo a zlato domů přivezly děti z 3.B, 4.B, 5.B. Bronz vybojovaly děti z 1.B, 2.B, 3.A, 4.A.

Družstva z ostatních tříd sice medaile nepřivezla, ale jejich umístění bylo též výborné a my všem zúčastněným gratulujeme!!!

Na závěr bychom našim dětem chtěly poděkovat za pěkné sportovní chování a popřát jim mnoho úspěchů v dalších soutěžích.

Ditta Prášková a Martina Zemanová

předcházející

následující

Škola

ZÁKLADNÍ ŠKOLA SEZIMOVO ÚSTÍ, ŠKOLNÍ NÁMĚSTÍ 628, OKRES TÁBOR
Školní náměstí 628, 391 02 Sezimovo Ústí

IČO: 00582620
Bankovní spojení: 0704047309/0800
Datová schránka: 6nwmsbs

Tel.: 381 275 188
e-mail: info@zs2su.cz

Poslední příspěvky