Karnevalová noc ve škole

V pátek 23. 2. jsme se v 18,00 hodin sešli ve svých odděleních ŠD. Přicházeli jsme s velkým nadšením a očekáváním, také trošku s obavou, jestli to zvládneme. Vždyť pro některé z nás to byla premiéra,  spát mimo domov a ještě ve škole! Páteční program byl opravdu pestrý a my si ho náležitě užívali. Každý jsme si ve svém oddělení nachystali „postýlku“ a začali se připravovat na Karneval.  Ten byl zahájen v 19,00 hodin v tělocvičně školy a to promenádou masek, následovalo předtančení Mažoretek a pak už karnevalové hry a rejdění. Disco koule nám dokreslila atmosféru opravdické „párty“ a o smích, taneční kreace a zábavu nebyla nouze… S dobrým pocitem, plni krásných zážitků jsme si zalezli do svých pelíšků – spacáků a po pohádce na dobrou noc, spali jako, když nás do vody hodí.  Sobotní dopoledne bylo neméně dobrodružné, sbalit spacák, to byla výzva! Vše se nakonec podařilo! Společná noc, karneval a kamarádi, komu by se chtělo domů? Nám moc ne, ale protože už víme, jak se spí ve škole, rádi si to za rok zase zopakujeme!!!

Děkujeme rodičům a žákům 8.A  za přípravu družin na akci a následnou pomoc při sobotním balení.

Vychovatelky a děti ŠD

předcházející

následující

Škola

ZÁKLADNÍ ŠKOLA SEZIMOVO ÚSTÍ, ŠKOLNÍ NÁMĚSTÍ 628, OKRES TÁBOR
Školní náměstí 628, 391 02 Sezimovo Ústí

IČO: 00582620
Bankovní spojení: 0704047309/0800
Datová schránka: 6nwmsbs

Tel.: 381 275 188
e-mail: info@zs2su.cz

Poslední příspěvky