Halloween i medvídek Pú

Poslední říjnové úterý se v naší třídě objevila spousta strašidel, duchů, čarodějnic a jiných strašidelných bytostí – slavili jsme Halloween. Během dopoledne jsme si užili dost legrace, ale věnovali jsme se i učení. Luštili jsme strašidelná zaklínadla, určovali jsme druhy vět, učili jsme se anglická slova, hledali jsme kouzelné lektvary, …ale nejvíc zábavy jsme si užili při vyrábění strašidelných mumií. Za dobrou práci jsme se odměnili halloweenskými sladkostmi, které pro nás připravily maminky některých spolužáků. Moc jim za to děkujeme.

Ve středu jsme poprvé v tomto školním roce navštívili knihovnu. Vydali jsme se tam za medvídkem Pú. Tuhle roztomilou postavu a její kamarády známe spíše z disneyovských pohádek. V knihovně jsme poznali medvídka Pú jako hrdinu tištěné a audiovizuální knihy. Kromě čtení a poslouchání jsme si zazávodili s Ijáčkovým ocáskem a na konci programu došlo i na tradiční šmejdění v dětském oddělení knihovny.

třídní učitelka Radka Panská

Škola

ZÁKLADNÍ ŠKOLA SEZIMOVO ÚSTÍ, ŠKOLNÍ NÁMĚSTÍ 628, OKRES TÁBOR
Školní náměstí 628, 391 02 Sezimovo Ústí

IČO: 00582620
Bankovní spojení: 0704047309/0800
Datová schránka: 6nwmsbs

Tel.: 381 275 188
e-mail: info@zs2su.cz

Poslední příspěvky