Vítáme vás v novém školním roce 2023/2024

Milé žákyně, milí žáci, vítám vás v novém školním roce 2023/2024

 Prázdniny utekly jako voda, a já doufám, že jste si všichni užili sluníčka i vody dost a dost, a věřím, že se do školy již těšíte. Přeji vám všem dobrý start.

Prvňáčkům i dalším dětem, kteří se letos stali novými žáky naší školy přeji, aby se zapojili do režimu školy co nejdříve, aby si rychle zvykli na nové prostředí a dobře se začlenili do kolektivu, a doufám, že se jim u nás bude líbit.

I o prázdninách se na naší škole pracovalo, a to proto, abyste přišli do „nového“. Proběhla rekonstrukce podlahy v šatnách a přibyly další nové šatní skříňky. Proběhlo malování ve třídách prvňáčků a šesťáků. Byla provedena sanace zdí a následná malba ve vývařovně.

V letošním školním roce budeme mít 21 tříd. Otevřeli jsme tři třídy prvních ročníků. Díky tomu jsme požádali o navýšení kapacity školní družiny a otevřeli jsme 5 oddělení. Zároveň jsme prodloužili provozní dobu školní družiny do 17 hod.

Pevně věřím, milé žákyně a milí žáci, že se vám v novém prostředí bude líbit a učení půjde „samo“.

Přeji vám všem do nového školního roku, abyste vykročili tou správnou nohou a těším se na setkání s vámi.

Vaše ředitelka školy Mgr. Zdeňka Helmová

předcházející

Škola

ZÁKLADNÍ ŠKOLA SEZIMOVO ÚSTÍ, ŠKOLNÍ NÁMĚSTÍ 628, OKRES TÁBOR
Školní náměstí 628, 391 02 Sezimovo Ústí

IČO: 00582620
Bankovní spojení: 0704047309/0800
Datová schránka: 6nwmsbs

Tel.: 381 275 188
e-mail: info@zs2su.cz

Poslední příspěvky