Štafetový pohár 2019

V úterý 23.4. jsme se vydali na stadion Míru v Táboře na atletickou  soutěž „Štafetový pohár“. Jelikož to bylo hned po Velikonocích, trochu jsem měla obavy, zda se všichni dostaví. Někteří sice přišli o trošku později, ale nakonec jsme se sešli v plném počtu. A hurá na stadion.
Letos se této soutěže zúčastnilo zatím nejvíce škol, co tato soutěž v Táboře probíhá. Přihlásilo se jich celkem patnáct. Naše děti opět dokázaly, i přes nepřízeň počasí, že patří mezi elitu, protože skončily na čtvrtém místě, kdy rozhodovaly pouze sekundy.
Při této soutěži probíhají o přestávce doplňkové atletické disciplíny – hod medicinbalem a skok z místa. Naše děti se každoročně rády účastní a letos získal nejdelším skokem z místa 201cm Jáchym Krešák zlatou medaili.
Všem sportovcům moc gratuluji!
                                                                                                          Zapsala B.Faladová