Výlet do pražské zoo a Fata Morgany očima dětí

Zážitků ze zoo není nikdy dost
 
Vstala jsem v 6:00 hod. a utíkala z domu v 6:30. Byla jsem překvapivě první a asi minutu potom přišla i Terka Kočová. Asi v 7:00 hod. přijel autobus a já jsem seděla s Alex. Mezitím co jsme jely, jsme hrály hry na tabletu.
Ve skleníku Fata Morgana byli nádherní motýli a květiny. Nejvíce se mi líbila ta část předělaná na deštný prales. Dostali jsme se dokonce i do nějakých hor. Tam už moc motýlů nebylo, zato tam byly kukly. Když jsme si to tam celé prošli, koupila jsem si kamínek, který má barvy jako nějaký vesmír. Byly tam též krystalky, prstýnky, řetízky a dokonce i veliké krystaly.
Potom jsme přejeli do zoo. Měla jsem vstupenku s orlem. Viděli jsme lachtany, lvy, tygry, slony, ptáčky, netopýry, žirafy, dikobrazy, gorily, tučňáky, ještěry, želvy, myši, vlky, bizony, buvoly, zebry , divoká prasata a dikdiky. Koupila jsem si tam náhrdelník a ledovou tříšť.
Při odjezdu vedle mě seděla Karolína Matušiců a já jsem dostala asi pětkrát záchvat smíchu. Musela jsem vyhodit opravdu rozmáčklý banán.
Výlet se mi opravdu líbil a chtěla bych si to zopakovat.
                                                                                                   A.Lorencová, žákyně 5.A
.